Technologia w sypialni – nowinki na rynku zabawek erotycznych

Erotyka to niezwykle prężnie rozwijająca się gałąź rynku. Nic w tym zresztą dziwnego – seks od zawsze doskonale się sprzedaje. Kiedyś o brak nudy w łóżku dbały stroje pokojówek czy policjantów, nakładki na penisa czy tradycyjne wibratory. Dziś, przy wszystkich możliwościach, jakie dają nam nowe technologie, gadżety erotyczne przeżywają drugą młodość, w odrobinę zmienionej formie. A zatem, jakie nowinki ostatnio rozpalają nas do czerwoności?

Technologia VR i ulubione aktorki na żywo

Wirtualna rzeczywistość to marzenie sprzed wielu, wielu lat, które nareszcie zostało spełnione. Oczywiście specjaliści cały czas dopracowują tę technologię, jednak już teraz możemy korzystać z niej w różnych sytuacjach. Erotyka, jak można się domyślić, jest jednym z najprężniej rozwijających się działów. Dla każdego z użytkowników odpowiedniego sprzętu (między innymi gogli VR) pojawiła się już możliwość oglądania filmów 360°, jednak to tylko początek, chociaż „interaktywny PornHub” dla wielu z pewnością brzmi bardzo obiecująco. Przy wykorzystaniu odpowiednich marek gadżetów erotycznych możliwa jest bardzo realistyczna symulacja seksu tradycyjnego lub oralnego z bohaterkami filmów dla dorosłych przy połączeniu z odpowiednimi portalami wirtualnymi.

Co więcej, dzięki konkretnym markom sztucznych wagin możliwa jest zabawa z ulubionymi aktorkami filmów dla dorosłych nie tylko w technologii wirtualnej, ale dzięki gadżetom opartym o ich szczegóły anatomiczne. Taka sztuczna pochwa to jeden z tysięcy rodzajów gadżetów, które oferuje rynek. Przyjęło się, że nazywane są one Fleshlightami, niezależnie od swojego producenta, tak jak na wszystkie sportowe buty mówi się obiegowo „adidasy”. Ważniejszy jednak od nazewnictwa jest dobór odpowiedniego Fleshlighta, w której to trudnej misji pomóc mogą internetowi specjaliści.

Możemy zatem wyobrazić sobie, że znajdująca się daleko od siebie para ma w ten sposób możliwość zaznania odrobiny wspólnej przyjemności. Choć dobrze wiemy, że to nie jedyne wykorzystanie tego sprzętu ;).

Mądre wibratory dla mądrych kobiet

Teraz czas na coś dla pań, bo i tutaj rynek oferuje coraz więcej. Dla przykładu, gadżet, który wygląda jak zwykły wibrator, bardzo często nim nie jest. Oczywiście robi wszystko, do czego wibrator został stworzony – sprawia przyjemność. Jednak nie tylko. Niewyobrażalna innowacyjność wchodzi również do tego obszaru. Dla przykładu niektóre z zabawek dla pań zaopatrzone są w dodatkowe czujniki sensoryczne kontrolujące, co dzieje się w waginie podczas masturbacji. Dzięki analizie reakcji kobiecego organizmu za pomocą aplikacji instalowanej w telefonie, łatwo można zapamiętać, a później odtworzyć techniki dające najwięcej przyjemności. Analizie poddawane jest niemal wszystko – temperatura ciała, pora dnia, nastrój. W ten sposób, niczym idealny partner, wie, czego potrzebujemy w danej chwili. To nie tylko fantastyczna zabawka, ale także sposób na poznanie swoich potrzeb. Tę wiedzę można później z czystym sumieniem wykorzystać w łóżku z towarzyszem zabaw z krwi i kości.

Jak zatem widać, rynek zabawek erotycznych potrafi zaskoczyć nawet najbardziej zaprawionych w bojach i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Choć coraz więcej mówi się o zagrożeniach, które ze sobą niesie, o oddalaniu się par od siebie, musimy zrozumieć, że nie da się powstrzymać tego procesu. Zamiast jednak o tym czytać, może poeksperymentuj sam?

Kategorie
PolecaneRozrywka