Jak poprawić swoje życie seksualne?

Seksuolodzy twierdzą, że nad seksem trzeba pracować przez całe życie. Satysfakcja osiągana w łóżku to ciągła praktyka, eksperymenty i doskonalenie techniki. Chcesz osiągać kosmiczne orgazmy? A może w twojej sypialni wieje nudą? Jest kilka sposobów, żeby to zmienić.

Poradniki

Książki o seksie to wiedza w pigułce którą dzielą się najlepsi specjaliści z dziedziny seksuologii. Przeczytasz o nich nie tylko o anatomii kobiety i mężczyzny, ale także o sztuce uwodzenia, działaniu ludzkiego mózgu a przede wszystkim dowiesz się jakie techniki stosować, żeby osiągnąć orgazm. Poradniki seksualne zawierają wiele istotnych informacji, które zaowocują udanym pożyciem.

Poradniki wideo

Książki o seksie mają jedną zasadniczą wadę – na ich czytanie potrzeba czasu. Chcesz natychmiast podgrzać łóżkową atmosferę? Skorzystaj z poradników wideo. To filmy instruktażowe dotyczące różnych sfer życia intymnego. Na każdej płycie poruszana jest określona tematyka. Erotyczne wiązanie, nauka pozycji, tajemnice seksu oralnego czy analnego to tylko niektóre propozycje jakie możemy znaleźć w dobrych sex shopach. Filmy instruktażowe to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seksem jak też dla tych, którzy chcieliby na nowo rozpalić ogień w swojej sypialni. Czas trwania filmu to około 60 minut.

Elementy BDSM

To propozycja dla tych którzy lubią mocne wrażenia. BDSM na pewno ożywi wasz związek. Naukowcy udowodnili, że pary, które wprowadziły te techniki do swojej sypialni lepiej się ze sobą komunikują. Kajdanki, opaska na oczy, choker na szyję i możecie zaczynać. Prawdziwe BDSM to nie bezmyślna przemoc ani bezsensowne zadawanie bólu. To wyrafinowana rozkosz, którą sprawiasz drugiej osobie przy użyciu niecodziennych gadżetów. Pamiętaj, żeby ustalić jak daleko możecie się z partnerem posunąć. Sygnalizuj dyskomfort.

Wibratory dla par

Dilda dla par to prawdziwy hit jeżeli chodzi o akcesoria erotyczne. O zaletach wibratorów nie trzeba nikogo przekonywać. Ale gadżety, którymi mogą zabawiać się jednocześnie 2 osoby to prawdziwy majstersztyk. Urządzenie to używane podczas stosunku masuje punkt G, łechtaczkę i penisa. Wibrator dla par intensyfikuje doznania partnerów, rozpala zmysły i rozpłomienia napięcie w sypialni.

Twoje życie erotyczne może mieć nową lepszą jakość. Wystarczy regularne poszerzanie wiedzy dotyczącej naszych sfer intymnych oraz ciągłe zdobywanie innych doświadczeń. Nie bój się eksperymentować – nowe umiejętności to nowe, rozkoszne doznania.

Kategorie
Związki i rodzina