Kamery Dahua podstawą solidnego monitoringu

Jeżeli istnieją na rynku urządzeń przeznaczonych do monitoringu urządzenia, którym można przypisać cechę uniwersalności, to jednym z takich urządzeń z całą pewnością będzie kamera Dahua. 

Kamera Dahua to przede wszystkim połączenie jakości z rozsądną ceną, która gwarantuje swój zwrot dzięki trwałości i możliwości wieloletniego użytkowania zakupionego urządzenia. Kamera Dahua to również wielość funkcji, która pozwala na wykorzystanie jej w szerszym zakresie niż tylko przesył i rejestracja obrazu. 

Rodzaje i zastosowanie kamer Dahua

Kamera Dahua to sprzęt o różnym zastosowaniu. Większość kamer działa w oparciu o sieć. Połączenie z internetem może być połączeniem w oparciu o sygnał z routera bezpośrednio przez kabel lub z wykorzystaniem sieci Wi-Fi. Możliwość wykorzystania internetu to przesył obrazu z kamery Dahua na nieograniczone odległości. Dzięki temu z wykorzystaniem aplikacji przeznaczonej na urządzenie mobilne użytkownik może śledzić obraz ze swojego mieszkania lub posesji przebywając w dowolnej odległości od domu. 

Kamera Dahua świetnie sprawdza się w monitoringu obiektów prywatnych (domy, mieszkania) jak również instytucji publicznych (szkoły, urzędy). Znajduje ona również zastosowania w prowadzonej działalności gospodarczej (hale, biura, magazyny). 

Kamerę Dahua możeby nabyć z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego oraz wewnątrz budynków. Od tego podziału zależałby będę parametry kamery oraz funkcje w jakie kamera została wyposażona. 

Kamery Dahua przeznaczone do działania poza budynkami zostały wykonane tak aby świetnie tolerowały zmieniające się warunki atmosferyczne, dobrze “widziały” nocą i rozróżniały sylwetkę ludzką od innego obiektu znajdującego się w polu widzenia kamerty. 

Część z modeli kamer została również wyposażona w funkcję odstraszania intruza. 

Kamera Dahua przeznaczona do użytku wewnętrznego to elegancja i nowoczesność. Zarówno wykonanie (obudowa, design) jak i parametry zostały dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażenie kamery Dahua w takie funkcje jak wideo-niania czy dwukierunkowy przesył dźwięku zwiększają ich użyteczność w codziennym zastosowaniu. 

Kamera Dahua – montaż i instalacja

Montaż kamery Dahua przeznaczonej do użytku zewnętrznego to często konieczność sięgnięcia po ekipę montażową. Eltrox zapewnia ją w ramach usługi Komplex. Instalacja kamery przeznaczonej do użytku wewnętrznego to najczęściej polega na zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym aplikacji i połączeniu jej z kamerą. To prosty i intuicyjny proces możliwy do wykonania przez każdego użytkownika. 

 

Kategorie
Tech