Cztery nowe niezawodne klawiatury, które rozświetlą twoją rozgrywkę

SureFire, marka Verbatim Europe specjalizująca się w klawiaturach dla graczy, wprowadziła na rSureFire, marka Verbatim Europe specjalizująca się w klawiaturach dla graczy, wprowadziła na rynek cztery nowe klawiatury, które są dostępne w obudowach o rozmiarze pełnym oraz 60%, z przełącznikami membranowymi i mechanicznymi oraz programowalnym podświetleniem RGB. ynek cztery nowe klawiatury, które są dostępne w obudowach o rozmiarze pełnym oraz 60%, z przełącznikami membranowymi i mechanicznymi oraz programowalnym podświetleniem RGB.

SureFire KingPin M1 to 60% mechaniczna klawiatura dla graczy, idealna do instalacji gdy przestrzeń na biurku jest ograniczona, lub gdy klawiatura podróżuje np. na eventy LAN czy turnieje.  Superszybkie czerwone mechaniczne przełączniki klawiszy mają minimalną siłę aktywacji i są jedwabiście gładkie.  SureFire KingPin M1 to klawiatura dla graczy wyczynowych ze 100% klawiszy z funkcją anti-ghosting i wspaniałym podświetleniem RGB oferującym wiele opcji kolorystycznych.  Podświetlenie RGB można regulować ręcznie za pomocą klawiatury lub dostosować do własnych potrzeb dzięki dołączonemu oprogramowaniu. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia także graczom ustawianie funkcji dla każdego klawisza, tworzenie i zarządzanie makrami oraz wyłączanie klawiszy w celu usprawnienia gry.

KingPin X1 to klawiatura membranowa dla graczy o rozmiarze 60%, która zapewnia wszystkie funkcje zwykłej klawiatury, a jednocześnie jest kompaktowa. Jej podświetlenie RGB z wieloma opcjami ma osiem statycznych kolorów i trzy tryby aktywnego podświetlenia. Idealna dla graczy, którzy preferują minimalistyczne lub mniejsze konfiguracje.

KingPin X2 posiada atrakcyjnie wyeksponowane diody LED dla jaśniejszego oświetlenia RGB oraz metalową ramę, która wytrzyma najcięższe bitwy.  Ta pełnowymiarowa klawiatura zawiera 25 klawiszy anti-ghosting i 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych, które umożliwiają szybkie i łatwe sterowanie głośnością dźwięku lub oświetleniem z poziomu klawiatury, a także odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki lub otwieranie poczty czy przeglądarek internetowych.

Wszystkie klawiatury SureFire KingPin są podłączane za pomocą wytrzymałego kabla w oplocie o długości 1,8 m ze złączem USB typu A.  Są one objęte dwuletnią gwarancją i są już dostępne u autoryzowanych europejskich sprzedawców detalicznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.surefire-gaming.com/About SureFire

SureFire to specjalistyczna europejska marka należąca do firmy Verbatim GmbH, oferująca produkty do przechowywania danych i akcesoria dla branży gier.  Odwiedź stronę http://www.surefire-gaming.com

Kategorie
Tech