Auta dla aktywnych – wygodny SUV na różne okazje

Aktywne przemieszczanie się wymaga odpowiedniego komfortu. Przejawia się on zarówno w wyposażeniu wnętrza samochodu, jak i wygodzie prowadzenia. Szukając samochodu dla aktywnych, warto zwrócić uwagę na moc silnika oraz dynamikę jazdy. Co jeszcze jest ważne w samochodzie, który pomoże przemierzać setki tysięcy kilometrów? Jaki pojazd spełni wymagania osób lubiących aktywnie spędzać czas?

Dlaczego SUV to najlepsze auto dla aktywnych?

Osoby aktywne poszukują aut, które będą spełnić ich wysokie wymagania. Samochód dla aktywnych ma się wyróżniać dynamiką jazdy, odpowiednią mocą silnika i właściwym zachowaniem na zakrętach czy łukach. Samochód dla aktywnych to ten, który dobrze prowadzi się w miejskiej dżungli, jak i poza terenem zabudowanym. Nie bez znaczenia jest więc rodzaj zawieszenia oraz umiejętność pokonywania nierówności. Aktywni kierowcy powinni również przyjrzeć się zużyciu paliwa, odpowiedniej regulacji stanowiska kierowcy, przestrzeni bagażowej oraz komfortowi podróżowania. Patrząc na te parametry, jako samochód idealny dla aktywnych kierowców jawi się SUV. Łączy on w sobie cechy auta osobowego i terenowego, a przy tym jest obecnie najmodniejszą klasą samochodów osobowych. Dzięki zwiększonym prześwitom bez trudu można nim zjechać z asfaltowej drogi, natomiast relingi na dachu umożliwią zamocowanie roweru lub kajaka. Plusem SUV-ów będzie też napęd na cztery koła, który pozwoli dojechać wszędzie tam, gdzie zamarzy się aktywnym kierowcą. Wszystkie wymienione powyżej cechy odnaleźć można w modelach SUV-ów od Hyundai. Santa Fe, Tucson czy Kona to idealny wybór dla aktywnych kierowców. Każdy z tych modeli proponuje im coś innego, dlatego warto poznać ich możliwości.

Kona – nieduży SUV dla wymagających

Aktywni single pokochają natomiast model Hyundai Kona Electric. Zgrabny i wielozadaniowy pozwala przemierzać miejską dżunglę, a także podróżować tak, aby realizować swoją pasję do sportu i aktywnego trybu życia. Wyróżnia się smukłą i wyrafinowaną stylistyką, która odróżnia go od wszystkich innych SUV-ów. Na uwagę zasługują też sportowe elementy wyglądu Kony takie jak zgięcia na bokach maksi z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem. Sportowy charakter samochodu łączy się z ponadczasową elegancją. Wyrażoną w układzie świateł, grillu i zderzaku. W aktywnym przemierzaniu jezdni pomogą też nowe technologie zastosowane w tym modelu SUV-a jak np. najnowocześniejsza łączność, 10,25 calowy, cyfrowy zestaw wskaźników oraz ekran dotykowy.

Nowy Hyundai Santa Fe- wygoda dla aktywnych

Santa Fe to flagowy model Hyundaia w Europie. Zapewnia maksymalną przestrzeń, komfort i wygodę. Może pochwalić się odważniejszą i wyróżniającą się stylistyką, która odpowiada najnowszym trendom motoryzacyjnym. Dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej przejście na prąd nie może być prostsze. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest niższy poziom emisji i wyższa moc. Przyjazność środowisku w modelu Santa Fe łączy się z najwyższym bezpieczeństwem, które zapewniają kierowcom najnowsze rozwiązania w tym zakresie oraz układ wspomagania jazdy. Nie można też zapomnieć o wyglądzie flagowego SUV-a Hyundaia. Duży, odważny i piękny wyróżnia się szerokim nadwoziem, stylowymi światłami do jazdy dziennej LED, śmiałym i szerokim grillem. Niewiele można również zarzucić wnętrzu SUV-a. Przestronne i komfortowe zachęca do długich podróży w nieznane.

Hyundai Tucson – jeden z najlepiej sprzedających się SUV-ów w Polsce

Hyundai Tucson to jeden z ulubionych samochodów aktywnych kierowców. Doceniają oni jego odświeżony i śmiały wygląd, inteligentne funkcje i zaawansowane systemy wspomagania kierownicy. To dzięki nim Hyundai Tucson pozwala przemierzać niezliczone setki kilometrów. Za dużą wydajność samochodu odpowiada system mild-hybrid, czyli miękka hybryda. Rozwiązanie to pozwala na rozwijanie dużych prędkości, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa i emisji CO2. To jednak nie wszystko, za co aktywni kochają Hyundai Tucson. Jego wygodny 8-calowy ekran dotykowy, usługi LIVE oraz bezprzewodowe ładowanie telefonu sprawia, że bez względu na jakie bezdroża się wyjedzie, nigdy się nie zgubi. Przemierzanie długich kilometrów w SUV-ie Hyundaia będzie prawdziwą przyjemnością. Wygodne fotele, zdalne sterowanie kierownicy, system nagłośnienia premium umilą każdą podróż, kiedy natomiast zabłądzi się na bezdrożach, Hyundai Tucson pozwoli na wygodne przenocowanie na rozkładanych tylnych siedzeniach, gdzie pomieści się nawet 5 osób.

Kategorie
Motoryzacja