Jakie akcesoria erotyczne BDSM polecają się do Twojej sypialni?

Po sukcesie książek i filmów o Greyu wiele osób zdecydowało się ujawnić drzemiące w nich pragnienia. Gadżety i akcesoria erotyczne BDSM przeżywają swój renesans, zdobywając popularność wśród znudzonych standardowym seksem. I to zarówno wśród par hetero, jak i homoseksualnych. Sprawdź jakie zabawki będą dla Ciebie i Twojej drugiej połówki najlepszym dodatkiem do codziennych pieszczot.

 

Delikatnie i subtelnie

Gdy dopiero wkraczasz w świat BDSM i nie wiesz za bardzo czego się po nim spodziewać, postaw na klapsy i zwykłe wiązanie nadgarstków. Wystarczą Ci do tego akcesoria dostępne w domu, np. apaszka, krawat i Twoja ręka. Warto jednak zainwestować w erotyczne akcesoria BDSM, które samym wyglądem pobudzają do działania. Pasy i taśmy do wiązania umożliwiają zabawę nieobarczoną ryzykiem, gdyż nie pozostawiają śladów na skórze. Możecie ich używać wielokrotnie, gdy tylko najdzie Was ochota. Przydadzą się też pejcze i packi do klapsów, które umożliwiają stymulację sutków i innych delikatnych części ciała.

Akcesoria erotyczne BDSM na początek

Skórzane kajdanki, które wykonane są z miękkiej skóry, samym wyglądem zachęcają do erotycznych zabaw we dwoje. Takie też jest zadanie akcesoriów erotycznych BDSM – podniecać i pobudzać wyobraźnię. Kajdanki nie muszą być do niczego przypięte, czasem wystarczy, że stracisz kontrolę nad częścią swojego ciała, czując delikatne ograniczenie. Już samo to może zwiększyć twój orgazm i pozwoli czerpać więcej przyjemności z seksu. A przewaga partnera nad Tobą i poczucie kontroli zapewni mu większą satysfakcję z takiego zbliżenia.

Zwiąż mnie mocniej

Całe zestawy bondage przeznaczone są raczej dla odważnych osób, które wkraczają w kolejny poziom wtajemniczenia. Akcesoria erotyczne BDSM mogą się bowiem wydawać na początku dość przerażające, choć ich jedynym celem jest zapewnienie Wam większej satysfakcji z seksu. Taki zestaw, który zakłada się na nadgarstki, kostki i szyję, pozwala skrępować ciało do tego stopnia, że nie można się wcale ruszyć. Oznacza to, że parter przejmuje pełną kontrolę nad Twoim orgazmem, a ty musisz mu zawierzyć i poddać się całkowicie. Wystarczy jedna próba z użyciem kajdanek i obroży, by przekonać się, jak intensywne doznania zapewnia taka zabawa. Z pewnością będziecie chcieli to powtórzyć.

Erotyczne akcesoria BDSM służyć mają waszej wspólnej zabawie. Jeśli jedno z was nie ma ochoty korzystać z tego rodzaju gadżetów lub chce jedynie spróbować, sprawdzajcie swoje samopoczucie w trakcie zabawy. W każdym momencie możecie ją przerwać, seks wymaga bowiem obopólnej zgody.

Kategorie
Polecane