Bezpłatne szkolenia z aplikacji tynków natryskowych

Na rynku budowlanym stanie w miejscu oznacza krok do tyłu. Oczekiwania Klientów ulegają ciągłym zmianom. Wychodzimy naprzeciw trendom w branży budowlanej, gdzie tynkowanie mechaniczne zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. W związku z tym rozpoczynamy darmowe szkolenia z aplikacji natryskowych tynków dla naszych Partnerów.

Każde spotkanie będzie składało się z teorii, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli szerzej zapoznać się z zaletami tynkowania mechanicznego, a także z produktami Optolith. Nie zabraknie praktyki. Pokazy poprowadzi ekspert w swojej dziedzinie, który nie tylko pokaże każdemu uczestnikowi skuteczny sposób aplikacji natryskowych tynków, ale też odpowie na wszystkie wątpliwości. Każdy z obecnych uzyska praktyczną wiedzę na temat poprawnego tynkowania metodą natryskową oraz dowie się, jak nowo poznaną technologię będzie można wykorzystać w pracach budowlanych.

Miejscem szkolenia może być lokalizacja wybrana przez Klienta. Wszystkie informacje o bezpłatnych szkoleniach można uzyskać od regionalnych przedstawicieli handlowych Optolith. Kontakt do poszczególnych przedstawicieli handlowych można znaleźć.

Więcej informacji o szkoleniach można znaleźć na stronie https://www.optolith.pl/ w dziale „Aktualności”.

Kategorie
Tech