Wieczór kawalerski w Warszawie – gdzie go zorganizować i ile kosztuje?

Pomysłów na wieczór kawalerski w Warszawie jest niezliczenie wiele. Z pewnością w stolicy nie brak różnego rodzaju atrakcji, dla tych mniej, jak i bardziej wymagających osób. Jedynym ograniczeniem jest często budżet i czas. Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie, które przyszły Pan Młody powinien pamiętać do końca życia. Warto na ten czas zaplanować wyborną rozrywkę, która spodoba się nie tylko jemu, ale i wszystkim gościom.

Wieczór kawalerki w Warszawie- dlaczego warto świętować w tym mieście?

To stolica Polski, a więc można tu znaleźć wiele najlepszych klubów ze striptizem o europejskim poziomie, takich jak Hustler Gentlemen’s Club. Miejsce to gwarantuje doskonałą rozrywkę, jak i pyszne jedzenie w nocnej restauracji. Warszawa jest idealnym miejscem na zorganizowanie tej wyjątkowej imprezy. To właśnie tu pracują najpiękniejsze i w pełni profesjonalne tancerki erotyczne. Ponadto, w Warszawie można pozostać anonimowym. W stolicy znajdzie się też coś dla miłośników ekstremalnych wrażeń i aktywnej formy spędzania czasu.

Gdzie najlepiej zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie?

Warto rozważyć połączenie ze sobą różnych atrakcji, aby dla wszystkich uczestników była to faktycznie niezapomniana noc. Znaleźć tu można takie rozrywki jak:

  • wynajem limuzyny, jachtu, party busa albo tramwaju- można wybierać spośród różnych pakietów, które mogą uwzględniać jedzenie, alkohol, obsługę, oprawę muzyczną, pokaz tańca i wiele innych elementów,
  • wyjście do klubu albo pubu- popularnością cieszą się zwłaszcza kluby nocne ze striptizem, w których można wynająć VIP-owską lożę, jak i skorzystać z prywatnego pokazu tańca,
  • aktywne formy spędzania czasu- wśród nich chętnie wybierane są przejażdżki off road, domy grozy, escape room, bubble football, pintball. Ciekawą propozycją jest również skok na bungee, flyboar, flyspot czy też przelot balonem. Osoby szukające silnych wrażeń i prawdziwie męskiej rozrywki mogą też zdecydować się na rzucanie siekierami, strzelnicę, czy wycieczkę survivalową.

Ile kosztuje zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w Warszawie?

Wiele zależy oczywiście od wybranego rodzaju atrakcji oraz ilości zaproszonych na wieczór kawalerski osób. Najczęściej wybieranym miejscem spędzenia wieczoru z przyjaciółmi jest klub. Koszt wejścia do niego wynosi ok. 30 złotych, aczkolwiek za wynajęcie prywatnej loży i skorzystanie z dodatkowych atrakcji należy zapłacić więcej. Do tego trzeba też doliczyć jedzenie. Koszt takiej zabawy może wynieść średnio 1200-2000 zł. Jeśli chodzi o zorganizowanie imprezy kawalerskiej w plenerze, będzie ona wiązała się z mniejszymi kosztami. Koszt paintballa wraz z ogniskiem wynosi w przedziale od 80 do 100 zł za jedną osobę. Podobne ceny dotyczą wynajęcia Escape roomu. Najdroższe są oczywiście aktywności fizyczne, takie jak skok na bungee (150 zł od osoby) czy pobyt na strzelnicy (ok. 200 zł od osoby). W przypadku efektownego lotu balonem taka przyjemność może kosztować nawet 2 tysiące złotych za lot. Jeśli chodzi o wynajęcie limuzyny czy imprezowego autobusu, wiele tutaj zależy od dodatkowych rozrywek, jak i modelu pojazdu. Średnia cena przejażdżki wynosi 125 zł-250 zł. Warto pamiętać, że często wieczór kawalerski zaczyna się od aktywnych rozrywek, po czym kończy się w klubie.

Kategorie
Rozrywka