Auto czyste na błysk

Jeśli poszukujesz myjni, która pozwoli Ci kompleksowo zadbać o Twoje auto to https://impwar.pl/MYJNIA_SAMOCHODOWA,30.html będzie doskonałym wyborem. Stanowiska na myjni otwarte są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki ce klienci IMPWAR mogą zadbać o czystość swojego auta o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, czy są właśnie w trasie, czy też przygotowują się do wyjazdu. Nowoczesne i wygodne stanowiska sprawiają, że czynności pielęgnacyjne Twojego auta stają się czystą przyjemnością w dosłownych tych słów znaczeniu oraz w przenośni.

Sześć programów dopasowanych do każdych potrzeb

Zabrudzenia związane z eksploatacją samochodu, znacznie zmniejszają jego walory estetyczne, ale także wpływają na stan karoserii, dlatego warto zadbać o regularne mycie auta. Ciężkie zabrudzenia takie jak pyłki drzew i roślin, kurz, a także osad z dróg najlepiej zmywać wodą pod ciśnieniem, która doskonale radzi sobie z tego typu problemami, działając jednocześnie delikatnie na lakier auta. Na myjni IMPWAR dostępne jest sześć programów, które pozwala dopasować sposób mycia auta do swoich potrzeb. To klienci sami decydują czy chcą nadać połysk autu, czy też pozbawić go jedynie zabrudzenia.

Odpowiednie preparaty

Jakość wody znacznie wpływa na efekty mycia auta. Zwykła woda z kranu może powodować nieestetyczne zacieki, a także osiadanie kamienia. Dlatego tez na myjni https://impwar.pl/ stosowana jest przystosowana woda o zmiękczonych właściwościach, która nie niszczy karoserii. Podgrzewana jest ona do odpowiedniej temperatury, tak, aby czas potrzebny na pozbycie się zabrudzeń był maksymalnie skrócony dla wygody klientów. Dodawana do wody środki czyszczące skuteczne jednak delikatnie oczyszczają powierzchnię lakieru auta, jednocześnie pielęgnując ją i nadając jej subtelnego blasku. Natomiast dodatkowy program osuszania i woskowania potęguje efekt poprzednich programów myjni, dodatkowo zapobiegając osiadaniu kurzu, a także wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Po takim zabiegu auto prezentuje się elegancko i z klasą.

Kategorie
Motoryzacja