Subaru Forester: synonim nieograniczonych możliwości

To już ponad 20 lat, od kiedy Subaru Forester wyjechał na ulice. Jeden z najciekawszych samochodów rekreacyjnych, a następnie aut z pogranicza crossoverów i SUV-ów, szybko zdobył uznanie kierowców. Wielofunkcyjny, zwrotny, komfortowy… Forester udowadnia, że można tworzyć maszyny praktyczne i ani trochę w tym nie przesadzić.

Stworzony do podróży

Obecnie mamy przyjemność poruszać się już piątą generacją Forestera. Subaru mocno dba o to, aby jako czołowy przedstawiciel miejskich SUV-ów prezentował się nienagannie z każdym kolejnym face liftingiem czy unowocześnieniem systemów bezpieczeństwa. Te bowiem zmieniają się i to za każdym razem na lepsze. Twórcy modelu nie pozostają w tyle – stale śledzą nowinki techniczne, dopasowując je do możliwości, jakie tkwią w Foresterze. A tych jest całe mnóstwo.

… i miasto jest Twoje

Wystarczy wspomnieć, że jest to model znakomity do poruszania się tak po mieście, jak i poza nim. Wyglądem niczym nie odstaje od innych crossoverów, a do tego, mimo długich lat na rynku, wciąż zachwyca niezobowiązującą elegancją. Wnętrze dopieszczone, ale przy tym skromne, skrojone z myślą o kierowcach ceniących estetyczne wykończenie zapewnia optymalne warunki jazdy i doskonałe samopoczucie. Miłujący w wysmakowanych detalach nie będą zawiedzeni na widok eleganckich chromowanych nakładek i listew, przycisków sterowania na kole kierownicy czy wielofunkcyjnego wyświetlacza.

Możesz zdobyć wszystko

Jednocześnie jest to auto w pełni przystosowane do jazdy po wertepach: w końcu to jego prawdziwa natura. Subaru Forester posiada wszystko to, co w takich przypadkach niezbędne. Zwiększona stabilność oraz pewność jazdy możliwa jest dzięki takim rozwiązaniom, jak obniżony kadłub silnika, stały napęd wszystkich kół S-AWD, silnik w układzie BOXER czy bezstopniowa skrzynia biegów Lineartronic CVT. Właśnie takie rozwiązania sprawiają, że SUV-em poruszasz się w pełni swobodnie. Auto, dzięki przemyślanej i innowacyjnej technologii, staje się przedłużeniem ciała kierowcy. W ten sposób Forester pełni rolę podwójną – samochodu na wskroś miejskiego i terenowego jednocześnie.

Kategorie
Motoryzacja