Nowy wymiar masażu – fotel Tonale Gold+

Fotel masujący w domu to przedmiot, o którym marzy wiele osób. Relaks i odprężenie, które następując po sesji masażu są stanem, w którym każdy choć na krótki czas zapomina o trudach dnia i odpoczywa przed wyzwaniami czekającymi go nazajutrz.

Masaż jest jedną z najlepszych metod relaksacyjnych, a dodatkowo pomaga w leczeniu bólu mięśni i dolegliwości kręgosłupa. Jeśli masz taką możliwość, warto abyś sprawił sobie własny fotel masujący, który pozwoli ci zupełnie bezpłatnie, w komfortowej atmosferze cieszyć się masażem jak w specjalistycznym salonie.

Korzyści posiadania fotela masującego w domu

Fotele do masażu mają wiele fantastyczne możliwości – przyczyniają się do polepszenia wyglądu sylwetki i lepszej postawy, koją ból kręgosłupa oraz rozluźniają mięśnie. Wszystko to sprawia, że przybliżamy się do wymarzonej harmonii pomiędzy zdrowym ciałem i zdrowym duchu, a właśnie w tym stanie myśli i pracuje nam się najlepiej.

Modelem, który ma duże szanse, aby zdobyć twoje serce jest fotel masujący Tonale Gold+ http://www.domasazu.pl/fotel-masujacy-tonale-gold.html, łączący w sobie luksusowy design, nowoczesne funkcje oraz ergonomiczną, niezwykle wygodną konstrukcję. Poznaj go lepiej w profesjonalnym sklepie internetowym Domasazu.pl.

Zapadnij się w fotel masujący Tonale Gold+

Jedną z największych innowacji w fotelu masującym Tonale Gold+ jest funkcja L-Shape, dzięki której każdy, kto na nim usiądzie odczuwa bardzo przyjemne uczucie „zapadania się”. Technologia L-Shape sprawia, że masażowi poddawane są nie tylko plecy i nogi, ale także pośladki, uda, plecy na wysokości karku oraz obręcz barkowa. Dzięki tak kompleksowemu masażowi odprężysz się, a twoje mięśnie będą ukojone po ciężkim dniu pracy. Ale to nie wszystko. Budowa i konstrukcja fotela zapewniają odpoczynek w pozycji Zero Gravity, w której poczujesz się jak w stanie nieważkości.

Producent fotela, marka Pro-Wellness, zadbała o fantastyczne funkcje modelu Tonale Gold+. Zastosowano w nim między innymi elektryczną regulację kąta odchylenia oparcia i podnóżka, regulację czasu masażu (od 5 do 30 min) oraz regulację wysokości masażerów barków. Fotel masujący posiada kółka ułatwiające jego przestawiania, funkcję pauzy, uchylną poduszkę dla intensywniejszego masażu karku i szyi, a także pilot sterujący z wyświetlaczem informującym o aktualnie wykonywanym masażu i pozostałym jego czasie.

Fotel, który możesz przetestować w domu? Nie ma problemu!

Zdarza się, że nie możesz zdecydować się pomiędzy dwoma modelami foteli do masażu. Najlepiej by było, aby sklep przywiózł je do twojego domu, abyś mógł je przetestować, prawda? Teraz to możliwe. Sklep Domasazu.pl http://www.domasazu.pl/ jako jedna z bardzo nielicznych firm w Polsce oferuje możliwość prezentacji i przetestowania fotela w domu u klientów. Pracownicy sklepu, po telefonicznym umówieniu, przywożą do domu klienta dwa fotele masujące do przetestowania, a następnie on wybiera dla siebie najlepszy.

Kategorie
Tech